Deweloper projektu (Polska)

  • Publiziert: 03.11.2022
scheme image

O nas

ENERTRAG świadczy wszelkiego rodzaju usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii. We wszystkich sferach życia efektywnie potrafimy łączyć energię elektryczną, ciepło i mobilność. Posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w Europie ponad 800 naszych pracowników łączy wszystkie umiejętności niezbędne do skutecznej eksploatacji i efektywnego w należytym stanie, planowania ukierunkowanego na obywateli, niezawodnej budowy urządzeń energetycznych i sieci aż po kompleksowe, połączone ze sobą elektrownie. Jesteśmy zawsze o krok do przodu - czy to w zakresie łączenia sektorów, modeli zaangażowania, czy też w przypadku oznakowania nocnego elektrowni.

Poszukujemy Państwa do pracy na czas nieokreślony, w wymiarze pełnego etatu jako deweloperów projektów w Polsce i oferujemy możliwość pracy z domu.

Twoje zadania

  • Przygotowanie, koordynacja i udział w spotkaniach z urzędami i gminami w fazie planowania
  • Planowanie, koordynacja i realizacja spotkań z gminami i właścicielami gruntów dotyczących lokalnego planowania przestrzennego i procedur uzyskiwania zezwoleń, w tym uzyskiwanie niezbędnych uchwał
  • Praca na rzecz przygotowania niezbędnych dokumentów dotyczących planowania, takich jak mapy, plany i opracowywania odpowiednich środków kompensacyjnych, jak również określenie odpowiednich dróg dojazdowych służących do dostarczenia instalacji oraz tras prowadzenia kabli w celu przyłączenia do sieci
  • Inicjowanie, przygotowanie i zawieranie umów kupna-dzierżawy i innych umów zabezpieczenia gruntu wzgl. zezwoleń na niezbędne prawa do dysponowania terenem, w tym służebności, praw zabezpieczających budowę linii kablowych i dróg
  • Prowadzenie tabeli kosztów projektu/kosztów związanych z lokalizacją
  • Współpraca w fazie budowy (zapewnienie zgodności z umowami dzierżawy i zagospodarowania, pomoc właścicielom gruntów i dzierżawcom rolnym w przypadku problemów)
  • Wsparcie polityczne dla projektów dotyczących energii w różnych gremiach (lokalne rady miejskie, urzędy, komisje), regularne uczestnictwo w tych wydarzeniach i nawiązanie kontaktów z odpowiednimi lokalnymi podmiotami

Oczekujemy od Ciebie

  • Masz ukończone studia z zakresu planowania przestrzennego i urbanistycznego, geografii, ekonomiki przedsiębiorstw, odnawialnych źródeł energii lub podobne.
  • Ewentualnie posiadasz wykształcenie w dziedzinach technicznych i wieloletnie doświadczenie zawodowe
  • Dodatkowym atutem będą pierwsze doświadczenia zawodowe w zakresie rozwoju projektów dotyczących elektrowni wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Potrafisz sprawnie posługiwać się pakietem MS Office oraz posiadasz prawo jazdy
  • Jesteś komunikatywny, asertywny i pracujesz w sposób ukierunkowany na rozwiązania i realizację celów

Oferujemy Tobie

Oprócz pasjonującej pracy, możesz liczyć na następujące korzyści:
  • Pewna praca z perspektywami na przyszłość w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem
  • 30 dni płatnego urlopu w roku kalendarzowym
  • Możliwość pracy mobilnej (możliwa w zależności od rodzaju wykonywanej pracy)
  • Otoczenie o charakterze koleżeńskim i elastyczne godziny pracy w ramach tygodniowego modelu podstawowych godzin pracy
  • Indywidualne możliwości dalszego kształcenia
  • Zarządzanie promocją zdrowia w firmie
  • i wiele innych

* U nas liczą się Państwa umiejętności i motywacja na rzecz wspólnego rozwoju odnawialnych źródeł energii - nie wiek, płeć, kolor skóry, handicap, pochodzenie, orientacja seksualna czy religia.

* Bei uns zählen Dein Können und Deine Motivation, die erneuerbaren Energien mit uns voranzubringen - nicht Alter, Geschlecht, Hautfarbe, Herkunft, sexuelle Orientierung oder Religion.