Kierownik Projektu w Polsce

  • Dauerthal
  • Berufserfahrung
  • Projektmanagement, Produktmanagement
  • Vollzeit
scheme image

Über uns

ENERTRAG świadczy wszystkie usługi związane z odnawialnymi źródłami energii. Efektywnie łączymy energię elektryczną, ciepło i mobilność we wszystkich dziedzinach życia. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w Europie, 680 naszych pracowników łączy w sobie wszystkie kompetencje niezbędne do skutecznej eksploatacji i efektywnej konserwacji, planowania zorientowanego na obywatela, niezawodnej budowy zakładów energetycznych i sieci, aż po kompletne, połączone ze sobą elektrownie. Zawsze jesteśmy o jedną energię do przodu - czy to w sprzężeniu sektorowym, czy w modelach partycypacyjnych, czy też w sterowanym popytem oznakowaniu nocnym.

Deine Aufgaben

  • Koordynacja niezbędnych prac w zakresie rozwoju projektu i planowania projektu
  • Przygotowanie, koordynacja i udział w spotkaniach z władzami, społecznościami, jak również właścicielami gruntów lub rolnikami w fazie planowania
  • Przygotowywanie i zawieranie umów kupna i dzierżawy lub zgód na kable i prawa drogi oraz powierzchnie wolne
  • wsparcie polityczne w różnych komitetach; tworzenie sieci kontaktów (m.in. właściciele gruntów, burmistrzowie, wójtowie, przedstawiciele władz i potencjalni partnerzy współpracy)
  • Rozszerzenie istniejących projektów i rurociągu projektów - Identyfikacja potencjalnych nowych projektów energetycznych
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów planistycznych, takich jak mapy, plany, jak również przygotowanie wniosków budowlanych i innych dokumentów aplikacyjnych wymaganych w procedurze planowania
  • Zapewnienie i przestrzeganie celów projektu (koszty projektu, budżet, łańcuch harmonogramów, zarządzanie kontraktami)

Wir erwarten von Dir

  • Studia z zakresu planowania przestrzennego i urbanistyki, geografii, zarządzania przedsiębiorstwem lub energii odnawialnej
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Zaawansowana wiedza z zakresu procedur planowania przestrzennego, prawa cywilnego/własności
  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Wir bieten Dir

Oprócz ekscytującej pracy, czekają na Ciebie u nas następujące korzyści
  • Pewna praca z perspektywami na przyszłość w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • dodatek do opłaty za przedszkole
  • 30 dni płatnego urlopu w roku kalendarzowym
  • Dostęp do prywatnego zabezpieczenia na starość w Allianz na "warunkach dla dużych klientów" i dotacja z ENERTRAG AG w wysokości zaoszczędzonych składek na ubezpieczenie społeczne
  • Możliwość uczestniczenia w "młynach pracowniczych" z ponadprzeciętnymi zyskami lub optymalizacją podatkową
  • Możliwość pracy mobilnej (możliwa w zależności od rodzaju działalności)
  • Koleżeńskie środowisko i elastyczne godziny pracy w ramach tygodniowego modelu podstawowego czasu pracy
  • Indywidualne możliwości dokształcania
  • Zarządzanie zdrowiem zawodowym i ubezpieczenie od wypadków
  • i wiele więcej

* U nas liczą się Twoje umiejętności i motywacja do rozwijania z nami energii odnawialnej - nie płeć, kolor skóry, pochodzenie, orientacja seksualna czy religia